ralph lauren outlet ralph lauren sale.
ralph lauren polo ralph lauren outlet.

ralph lauren sale ralph lauren polo shirts.

ralph lauren outlet ralph lauren outlet.

ralph lauren polo shirts ralph lauren paint.

ralph lauren outlet ralph lauren outlet.

Про нас

Ідея створення системи автоматизації «SuperHotel» виникла не випадково. Працюючи над різними проектами в сфері автоматизації готельного та ресторанного господарства, ми побачили потребу ринку в універсальному програмному продукті, який об'єднував би в собі все те, що зазвичай необхідно було збирати по частинах і враховував всі побажання клієнтів щодо оптимізації роботи таких програмних продуктів. З одного боку, це простота і зручність; з іншого - великий функціонал і можливості використання всіх новітніх технічних досягнень в сфері гостинності. Була потрібна і можливість ведення в єдиній системі деталізованого, повного товаро-фінансового обліку по готелю, ресторану і всім додаткових сервісів на їх території, щоб власник мав єдину реальну картину руху товаро-матеріальних ресурсів і велику аналітичну базу по всьому бізнесу в цілому.

 

Потрібно було забезпечити гнучкість в налаштуванні системи під конкретний бізнес-процес саме даного клієнта, щоб зменшення залежность клієнтів від постійних оплат і очікувань виконання роботи по внесенню найменших змін в систему. 

Тобто надати клієнту можливість (при бажанні і відповідному навчанні) свободи в самостійній конфігурації системи в певних рамках. Дуже важливим для нас було врахувати і фінансові інтереси клієнтів, особливо в таких складних ринкових умовах - і крім обліку в одній системі всього готельно-ресторанного господарства ми вбудували в систему інтерфейси з різними пристроями (фіскальними реєстраторами, електронними замками, пристроями зчитування єлектронних карток та інше). 

Таким чином, відпала необхідність клієнту платити за всі ці можливості додатково як за окремі модулі.

 

Озираючись назад, ми можемо з гордістю констатувати, що всі завдання виконані, програма успішно реалізована, вже оцінена рядом клієнтів і, завдяки наявності цілого ряду вагомих конкурентних переваг, впевнено завойовує місце на ринку.

 

Проект зі створення такої унікальної програми був реалізований компанією «Альтинет», яка динамічно розвивається і постійно розширює спектр пропонованих клієнтам послуг, обладнання, найсучасніших рішень і власних розробок в сфері інформаційних технологій. Ядро компанії складають професіонали, що працюють на ІТ-ринку більше 10 років. Великий досвід і високий технічний рівень наших фахівців дозволяють компанії розробляти та успішно реалізовувати проекти з системної інтеграції будь-якої складності, пропонувати найбільш ефективні методи вирішення бізнес-завдань.
IMG_5268

 

Широкий спектр послуг, орієнтація на завдання клієнта, професіоналізм, співпраця з найбільшими компаніями міжнародного і українського IT-ринку дозволяє клієнтам компанії придбати в особі компанії «Альтинет» надійного і стабільного партнера. 

Розробляються і впроваджуються нами термінальні, серверні, телекомунікаційні, мережеві рішення, також як і послуги з підтримки ІТ-інфраструктури компанії (ІТ-аутсорсинг), ІТ-консалтинг, дозволяють нашим клієнтам оптимізувати роботу підприємства і підвищити ефективність його бізнесу.

 

Компанія «Альтинет» забезпечить:

  •      проектування і конфігурація системи відповідно до вимог замовника
  •      впровадження системи
  •      навчання персоналу
  •      супровід системи
  •      розробку звітів і друкованих форм відповідно до вимог замовника
  •      випуск нових версій продукту в разі змін в законодавстві і у міру зміни вимог на ринку подібних систем
  •      виконання повного комплексу робіт по всій території України.

IMG_8251
 

Крім цього, ми можемо запропонувати весь спектр послуг, обладнання та проектів для організації готельного та ресторанного господарства: обладнання конференц-залів, торгове, мережеве, комп'ютерне, термінальне обладнання та проекти, електронні замки і системи контролю доступу, системи телефонії і бездротового зв'язку, інші комплексні проект в сфері інформаційних технологій. Своїм клієнтам ми можемо гарантувати високу якість, точне виконання термінів робіт і лояльні ціни